Pie mums pārdošanā spilgtie Comf-Pro ergonomiskie bērnu krēsli

Pie mums pārdošanā spilgtie Comf-Pro ergonomiskie bērnu krēsli

Monday, Jan 4, 2016 1 Komentāri

Tieši mīlestība pret savām abām meitām veiksmīgo Taivānas biroja mēbeļu dizaineri Chen Chao-Ken iedvesmoja radīt ergonomisku bērnu mēbeļu COMF-PRO zīmolu.

Pirms 26 gadiem viņš uzkonstruēja pirmo galdu un krēslu savai meitai un tādējādi kļuva par pirmo dizaineri, kurš bērnu mēbelēs sāka izmantot regulēšanas funkciju. Kopš tā laika bērnu mēbeļu dizains un funkcionalitāte ir mainījusies līdzi laikam un devusi iespēju uzņēmumam iegūt vairākus starptautiskus izstāžu apbalvojumus. Šobrīd COMF-PRO produkcija tiek veiksmīgi tirgota vairāk kā 30 valstīs, t.sk., ASV, Vācijā, Šveicē, Austrālijā, Itālijā, Singapūrā, Krievijā, Japānā, Honkongā, Korejā, un tā ir saņēmusi sertifikātu, kas apliecina atbilstību Vācijas kvalitātes un drošības standartiem. Lai iegūtu šādu sertifikātu, COMF-PRO produkcija izgāja laboratorisko izpēti un drošības testus.

Smartkids.lv piedāvājumā ir divi, mūsuprāt, veiksmīgākie COMF-PRO krēslu modeļi MATCH un OXFORD. Krēsli paredzēti bērniem augumā no 110 cm līdz 180 cm, un to forma veidota tā, lai bērna mugura, tajā sēžot, būtu maksimāli piespiesta pie atzveltnes. Tieši muguras atbalsts bērnu krēsliem ir vissvarīgākais.

Krēsls MATCH nodrošina pareizu un komfortablu sēdēšanu pie jebkura galda, krēslam atsevišķi regulējas gan muguras atzveltnes augstums, gan sēdes augstums, gan sēdes dziļums.


Savukārt, OXFORD ir paredzēts darbam pie ergonomiska jeb regulējama galda un tam ir regulējams muguras atzveltnes augstums un sēdes augstums (sēdes dziļums regulējas proporcionāli). Abiem krēsliem atzveltne automātiski adatptējas mugurai un pielāgojas bērna kustībām, nodrošinot pareizu muguras atbalstu. Krēslu atzveltnes un sēdekļi ir veidota no augsta blīvuma poliuretāna putām un tās pat ilgstošas izmantošanas rezultātā nezaudēs savu formu. 


Atstāj savu komentāru