Par mums

Mani sauc Ildze un es esmu internetveikala Smartkids.lv radītāja. Tāpat kā jūsu ģimenē, arī manā ģimenē aug bērni, un tāpat kā jums, arī man viņu fiziskā veselība un psiholoģiskā labsajūta ir absolūta prioritāte. 

Kā jau lielākā daļa biznesa ideju, arī internetveikala Smartkids.lv stāsts nāk no personiskas pieredzes. Fakts, ka es savam pirmklasniekam pirms 10 gadiem Latvijā nevarēju atrast gaumīga dizaina ergonomisku krēslu un mugursomu par samērīgu cenu, radīja manī vēlmi padziļinātāk izpētīt gan piedāvājumu, gan pieprasījumu, aptaujājot sev līdzīgus vecākus, kuriem ir bērni vecumā no 3 līdz 18 gadiem. Secinājums bija viennozīmīgs - pieprasījums ir, atlika tikai radīt atbilstošu piedāvājumu.

Pie mums jūs atradīsiet visaugstākās kvalitātes Eiropas ražotāju preces par samērīgu cenu.

Mans mērķis ir ieteikt vecākiem gudrākos risinājumus, kas palīdz bērniem veidot labu stāju un glītu rokrakstu.


Ne visi ražotāji, kas apgalvo, ka ražo ergonomiskas preces, patiešām tādas arī ražo. Bet jums tajā nav jāiedziļinās. Jums vienkārši ir jāzina, ka pie mums - bērnu ergonomikas speciālistiem - jūs iegādājaties savam bērnam labāko krēslu, galdu, mugursomu un pildspalvu. Tā būs jūsu investīcija bērna veselībā un labsajūtā.