COMF-PRO Oxford
  • COMF-PRO Oxford
  • COMF-PRO Oxford

COMF-PRO Oxford

Krēsls, kas paredzēts bērnam augumā no 110 cm darbam pie ergonomiska galda ar regulējumu augstumu. Tas ir veidots tā, lai jostasvietas daļa vienmēr atrastos pareizā pozīcijā. Krēsls rotē 30 grādu leņķī un tam ir automātiska riteņu bloķēšanas sistēma.

193.00€ 155.00€

Skaits

Krēsls piemērots darbam pie ergonomiska galda ar regulējumu augstumu. Krēsla forma veidota tā, lai bērna mugura, tajā sēžot, būtu maksimāli piespiesta pie atzveltnes. Krēsla konstrukcija veidota tā, ka pareizi noregulējot muguras sēdekļa augstumu atzveltnes augstumu,  izveidojas pareizs sēdekļa dziļums. Atzveltne automātiski adatptējas mugurai un pielāgojas bērna kustībām, nodrošinot pareizu muguras atbalstu un tai ir ergonomiska forma, kas atbilst bērna muguras anatomijai.


Krēsls nav aprīkots ar gāzes liftu un tas nerotē ap savu asi, lai bērns nenovērstu savu uzmanību no mācībām. Taču tam ir 30 grādu rotācija, kas ļauj krēslu pagriezt tieši tik, lai ērti pieceltos no galda. Tāpat tam ir automātiska riteņu fiksācija zem svara spiediena.

Pareiza sēdpozīcija:


Galda un krēsla augstums:


Lejupielādējamie materiāli:

Tieši mīlestība pret savām abām meitām veiksmīgam Taivānas biroja mēbeļu dizainerim Chen Chao-Ken ļāva izveidot savu uzņēmumu Tay Huah Furniture Corp un radīt ergonomisku bērnu mēbeļu COMF-PRO zīmolu.

Pirms 26 gadiem viņš uzkonstruēja pirmo galdu un krēslu savai meitai un tādējādi kļuva par pirmo dizaineri, kurš bērnu mēbelēs sāka izmantot regulēšanas funkciju. Kopš tā laika bērnu mēbeļu dizains un funkcionalitāte ir mainījusies līdzi laikam un devusi iespēju uzņēmumam iegūt vairākus starptautiskus izstāžu apbalvojumus. Šobrīd COMF-PRO produkcija tiek veiksmīgi tirgota vairāk kā 30 valstīs, t.sk., ASV, Vācijā, Šveicē, Austrālijā, Itālijā, Singapūrā, Krievijā, Japānā, Honkongā, Korejā, un tā ir saņēmusi sertifikātu, kas apliecina atbilstību Vācijas kvalitātes un drošības standartiem. Lai iegūtu šādu sertifikātu, COMF-PRO produkcija izgāja laboratorisko izpēti un drošības testus.

Atsauksmes (0)

Uzrakstīt atsauksmi

    Augsts           Zems