COMF-PRO Match
  • COMF-PRO Match
  • COMF-PRO Match

COMF-PRO Match

Krēsls ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm. Tam piemīt gan ergonomiskas, gan ortopētiskas īpašības un tas ļauj jostasvietas daļai vienmēr atrasties pareizā pozīcijā. Krēsls nerotē ap savu asi un tam ir mehāniska riteņu fiksācija.

193.00€

izvēles iespējas

Skaits
Krēsla forma veidota tā, lai bērna mugura, tajā sēžot, būtu maksimāli piespiesta pie atzveltnes. Tieši muguras atbalsts bērnu krēsliem ir vissvarīgākais. Krēsls Match nodrošina pareizu un komfortablu sēdēšanu pie jebkura galda. Krēsla atzveltne un sēde ir veidota no augsta blīvuma poliuretāna putām un tās pat ilgstošas izmantošanas rezultātā nezaudēs savu formu.

Krēslam atsevišķi regulējas gan muguras atzveltnes augstums, gan sēdes augstums, gan sēdes dziļums. Pie tam atzveltne automātiski adatptējas mugurai un pielāgojas bērna kustībām, nodrošinot pareizu muguras atbalstu. Tai ir ergonomiska forma, kas atbilst bērna muguras anatomijai.

Krēsls nav aprīkots ar gāzes liftu un tas nerotē ap savu asi, lai bērns nenovērstu savu uzmanību no mācībām. Tāpat tam ir mehāniska riteņu fiksācija.

Krēsls piemērots aktīviem un kustīgiem bērniem, kā arī piemērots darbam pie dažādiem galdiem – gan ergonomiskiem, gan parastiem. Ja krēsls tiek izmantots pie parasta galda, bērnam var būt nepieciešams kāju paliktnis.


Pareiza sēdpozīcija:


Galda un krēsla augstums:Lejupielādējamie materiāli:


Tieši mīlestība pret savām abām meitām veiksmīgam Taivānas biroja mēbeļu dizainerim Chen Chao-Ken ļāva izveidot savu uzņēmumu Tay Huah Furniture Corp un radīt ergonomisku bērnu mēbeļu COMF-PRO zīmolu.

Pirms 26 gadiem viņš uzkonstruēja pirmo galdu un krēslu savai meitai un tādējādi kļuva par pirmo dizaineri, kurš bērnu mēbelēs sāka izmantot regulēšanas funkciju. Kopš tā laika bērnu mēbeļu dizains un funkcionalitāte ir mainījusies līdzi laikam un devusi iespēju uzņēmumam iegūt vairākus starptautiskus izstāžu apbalvojumus. Šobrīd COMF-PRO produkcija tiek veiksmīgi tirgota vairāk kā 30 valstīs, t.sk., ASV, Vācijā, Šveicē, Austrālijā, Itālijā, Singapūrā, Krievijā, Japānā, Honkongā, Korejā, un tā ir saņēmusi sertifikātu, kas apliecina atbilstību Vācijas kvalitātes un drošības standartiem. Lai iegūtu šādu sertifikātu, COMF-PRO produkcija izgāja laboratorisko izpēti un drošības testus.

Atsauksmes (0)

Uzrakstīt atsauksmi

    Augsts           Zems