Mayer Freaky  (SALE)
  • Mayer Freaky  (SALE)
  • Mayer Freaky  (SALE)
  • Mayer Freaky  (SALE)
  • Mayer Freaky  (SALE)

Mayer Freaky (SALE)

EKSPOZĪCIJAS KRĒSLS. Krēsls ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm. Tas atbilst visām bērnu ergonomikas prasībām. EASY CLICK sistēma ļauj viegli regulēt dziļumu un atzveltnes augstumu 4 pozīcijās.

350.00€ 298.00€

Skaits

Krēsls FREAKY ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm. Tas atbilst visām bērnu ergonomikas prasībām un jūsu bērns to varēs lietot līdz pat 18 gadu vecumam. Krēsls aprīkots ar roku balstu, kurā iestrādāta EASY CLICK sistēma, kas palīdz viegli regulēt krēsla dziļumu un atzveltnes augstums 4 pozīcijās, atbilstoši bērna auguma proporcijām. 

Krēsla sēdekļa augstums regulējas no 36 līdz 49 cm un šāds augstums krēslam ir piemērots, ja bērns sēž pie ergonomiska galda ar regulējumu augstumu.

Krēsls ir aprīkots ar universāliem riteņiem gan mīkstiem, gan cietiem grīdas segumiem. 
Lejupielādei pieejami materiāli:

Mayer bērnu ergonomisko mēbeļu katalogs (angļu valodā)Mayer Sitzmöbel ir vācu mēbeļu ražotājs, kurš darbojas vairāk kā 125 gadus un specializējas krēslu ražošanā birojiem, dzīvojamām telpām, medicīnas iestādēm un bērniem. Uzņēmuma produkcija ir pieejama visā pasaulē, taču tā galvenais mērķa tirgus ir Rietumeiropa.

Mayer Sitzmöbel meitas uzņēmums Čehijā Mayer CZ darbojas vairāk kā 20 gadus un tā uzdevums ir ražot krēslus atbilstoši Austrumeiropas, tai skaitā arī Latvijas, tirgus pieprasījumam. Mayer CZ specializējas tieši bērnu krēslu, medicīnas iestāžu un laboratoriju krēslu ražošanā, taču tā piedāvājuma klāstā ir arī biroja un konferenču zāļu krēsli. Uzņēmums fokusējas oriģināla dizaina ergonomisku un kvalitatīvu krēslu ražošanā.

Atsauksmes (0)

Uzrakstīt atsauksmi

    Augsts           Zems