MAYER Actikid A2 + Junior rozā
  • MAYER Actikid A2 + Junior rozā
  • MAYER Actikid A2 + Junior rozā

MAYER Actikid A2 + Junior rozā

ACTIKID A2 + JUNIOR komplekts ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm un tas atbilst visām bērnu ergonomikas prasībām. Mēbeles regulējas atbilstoši bērna augumam un augs kopā ar viņu līdz pat 18 gadu vecumam. Piemērots mazām istabām.

597.00€ 565.00€

izvēles iespējas

Skaits

Krēsls ACTIKID A2 ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm. Krēsls atbilst visām bērnu ergonomikas prasībām un jūsu bērns to varēs lietot līdz pat 18 gadu vecumam. Atzveltnes forma un jaunās paaudzes poliuretāna putu pildījums, kā arī krēsla ergonomiskais dizains nodrošina pareizu jostasvietas atbalstu. Krēsls ir regulējams atbilstoši bērna auguma proporcijām. 

ACTIKID A2 tiek ražots no "aqua clean" auduma, kura pamatā ir nano tehnoloģijas, kas atgrūž mitrumu un netīrumus. Tas pieejams 3 bāzes krāsās - zils, zaļš un rozā kopā ar pelēku tīklveida audumu muguras daļā. Taču krēslu var pasūtīt arī vienkrāsainu bez pelēkā tīkla auduma. 

Standarta komplektācijas krēsla sēdekļa augstums regulējas no 36 līdz 49 cm un šāds augstums krēslam ir piemērots, ja bērns sēž pie ergonomiska galda ar regulējumu augstumu.

Krēsls var tikt nokomplektēts arī ar gāzes liftu, kas nerotē, neļauj krēslam griezties ap savu asi un tādēļ ir piemērots īpaši aktīviem bērniem. Nerotējoša krēsla augstums būs 40 - 52 cm.

Standarta komplektācijā krēsls ir aprīkots ar universāliem riteņiem gan mīkstiem, gan cietiem grīdas segumiem. Taču krēsls var tikt nokomplektēts, riteņus aizstājot ar ar stacionāriem balstiem krēsla krustkājai.

Bērnu ergonomiskais galds JUNIOR ir paredzēts nelielām bērnistabām:

  • Galda virsma ražota no HPL (High Pressure Laminate) - jūs varat izvēlēties vienu no divām krāsām - kļavas vai baltu
  • Plastmasas detaļas pieejamas zaļā vai baltā krāsā
  • Rakstāmgalda izmērs: 90 x 63 cm (platums x dziļums)
  • Galda augstums mehāniski regulējas no 56 līdz 74 cm 
  • Galds piemērots bērniem augumā no 113 līdz 185 cm
  • Galda rāmis - sudraba krāsā
  • Galdam papildus var pasūtīt izvelkamu atvilktni/organizatoru Lejupielādei pieejami materiāli:

Mayer bērnu ergonomisko mēbeļu katalogs (angļu valodā)Mayer Sitzmöbel ir vācu mēbeļu ražotājs, kurš darbojas vairāk kā 125 gadus un specializējas krēslu ražošanā birojiem, dzīvojamām telpām, medicīnas iestādēm un bērniem. Uzņēmuma produkcija ir pieejama visā pasaulē, taču tā galvenais mērķa tirgus ir Rietumeiropa.

Mayer Sitzmöbel meitas uzņēmums Čehijā Mayer CZ darbojas vairāk kā 20 gadus un tā uzdevums ir ražot krēslus atbilstoši Austrumeiropas, tai skaitā arī Latvijas, tirgus pieprasījumam. Mayer CZ specializējas tieši bērnu krēslu, medicīnas iestāžu un laboratoriju krēslu ražošanā, taču tā piedāvājuma klāstā ir arī biroja un konferenču zāļu krēsli. Uzņēmums fokusējas oriģināla dizaina ergonomisku un kvalitatīvu krēslu ražošanā.

Atsauksmes (0)

Uzrakstīt atsauksmi

    Augsts           Zems