Mayer MyFlexo
  • Mayer MyFlexo
  • Mayer MyFlexo
  • Mayer MyFlexo
  • Mayer MyFlexo

Mayer MyFlexo

Krēsls ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm. Mūsdienīgo dizainu īpaši novērtē tieši jaunieši. Tas atbilst visām ergonomikas prasībām. Krēsls ir ļoti ērts, tā atzveltne anatomiski pielāgojas bērna mugurai un sniedz atbalstu jostasvietai.

289.00€

izvēles iespējas

Skaits

Krēsls MYFLEXO ir paredzēts bērniem augumā no 110 cm. Taču mūsdienīgā dizaina dēļ tas varētu īpaši patikt tieši jauniešiem. Tas atbilst visām ergonomikas prasībām - tam ir regulējums sēdekļa un atzveltnes augstums, kā arī sēdekļa dziļums. Krēsls ir ļoti ērts, tā atzveltne anatomiski pielāgojas bērna mugurai un sniedz atbalstu jostasvietai.

MYFLEXO ir pieejams 2 krāsās - zaļā un zilā.

Krēsls ir aprīkots ar universāliem riteņiem gan mīkstiem, gan cietiem grīdas segumiem.

Ja krēsls tiek izmantots pie parasta galda, nevis ergonomiska galda ar regulējumu augstumu, bērnam var būt nepieciešams kāju paliktnis.


Lejupielādei pieejami materiāli:

Mayer bērnu ergonomisko mēbeļu katalogs (angļu valodā)Mayer Sitzmöbel ir vācu mēbeļu ražotājs, kurš darbojas vairāk kā 125 gadus un specializējas krēslu ražošanā birojiem, dzīvojamām telpām, medicīnas iestādēm un bērniem. Uzņēmuma produkcija ir pieejama visā pasaulē, taču tā galvenais mērķa tirgus ir Rietumeiropa.

Mayer Sitzmöbel meitas uzņēmums Čehijā Mayer CZ darbojas vairāk kā 20 gadus un tā uzdevums ir ražot krēslus atbilstoši Austrumeiropas, tai skaitā arī Latvijas, tirgus pieprasījumam. Mayer CZ specializējas tieši bērnu krēslu, medicīnas iestāžu un laboratoriju krēslu ražošanā, taču tā piedāvājuma klāstā ir arī biroja un konferenču zāļu krēsli. Uzņēmums fokusējas oriģināla dizaina ergonomisku un kvalitatīvu krēslu ražošanā.

Atsauksmes (0)

Uzrakstīt atsauksmi

    Augsts           Zems