Par mums


Iepazīsimies, mani sauc Ildze Voita!


"Kā jau lielākā daļa biznesa ideju, arī šī ideja radās caur personisko pieredzi. Fakts, ka es savam pirmklasniekam pirms 7 gadiem ne Latvijā, ne Baltijā nevarēju atrast vienkārša dizaina ergonomisku krēslu un mugursomu sev vēlamā krāsā un par samērīgu cenu, radīja manī vēlmi padziļinātāk izpētīt gan piedāvājumu, gan pieprasījumu, aptaujājot sev līdzīgus vecākus, kuriem ir bērni vecumā no 3 līdz 18 gadiem. Secinājums bija viennozīmīgs - šai produkta nišai ir biznesa potenciāls no pieprasījuma viedokļa. Līdz ar to man atlika vien radīt un piedāvāt pareizo produktu, kuram ir pieprasījumam atbilstoša kvalitātes un cenas attiecība.

Mūsu specializētā bērnu ergonomisko preču internetveikala smartkids.lv mērķis ir ieteikt vecākiem gudrākos risinājumus, kas palīdz bērniem veidot rokrakstu, stāju un ērtu vidi rotaļām un mācībām. Ne visi ražotāji, kas apgalvo, ka ražo ergonomiskas preces, patiešām tādas arī ražo. Bet jums tajā nav jāiedziļinās. Jums vienkārši ir jāzina, ka pie mums - bērnu ergonomikas speciālistiem - jūs iegādājaties savam bērnam labāko, kas globālajā tirgū ir pieejams. Krēsli, galdi, mugursomas, interjera priekšmeti un kancelejas preces.

  Mūsu specializētā bērnu ergonomisko preču internetveikala smartkids.lv mērķis ir ieteikt vecākiem gudrākos risinājumus, kas palīdz bērniem veidot rokrakstu, stāju un ērtu vidi rotaļām un mācībām.

Bez tam mūsu mērķis ir veidot kustību, kas izmaina bērnu mācību vidi skolā, lai mēs par savu bērnu stāju un labsajūtu varam parūpēties ne vien mājās, bet lai ergonomika ir kā obligāta prasība arī skolās, kur bērni pavada lielu savas dienas daļu. Mēs gribam panākt izmaiņas likumdošanā, lai mūsu bērni var sēdēt uz viņiem piemērotiem krēsliem un mācīties pie viņiem piemērotiem galdiem."