Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/smartkids/web/catalog/model/bossblog/blogtagcloud.php on line 43Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/smartkids/web/catalog/model/bossblog/blogtagcloud.php on line 43 Visu aprīli 15% atlaide visiem bērnu ergonomiskajiem krēsliem un galdiem
Visu aprīli 15% atlaide visiem bērnu ergonomiskajiem krēsliem un galdiem

Visu aprīli 15% atlaide visiem bērnu ergonomiskajiem krēsliem un galdiem

Thursday, Mar 29, 2018 0 Komentāri

Ergonomisko bērnu preču interneta veikals Smartkids.lv izstādes "Bērnu pasaule 2018" mēnesī – no 1. līdz 30. aprīlim - piedāvā visām ergonomiskajām bērnu mēbelēm – galdiem un krēsliem 15% atlaidi.

Lai galdu un krēslu varētu saukt par ergonomisku, tiem ir jāsader kā cimdam ar roku. Lai tā būtu, bērna krēslam un galdam ir jābūt regulējamam atbilstoši bērna augumam un tā proporcijām. Galdam jābūt regulējamam augstumam un darba virsmas slīpumam, savukārt, krēslam jābūt regulējamam gan atzveltnes augstumam, lai pareizi tiktu atbalstīta mugura, gan sēdekļa augstumam un dziļumam, lai bērns sēdētu pareizi attiecībā pret galdu. Šādas mēbeles burtiski “aug” kopā ar bērnu no 4 līdz 18 gadiem.


Īpaši šajā piedāvājumā vēlamies izcelt vācu ražotāja MAYER mēbeles, kuru ražošanā tiek izmantoti vismūsdienīgākie materiāli. Galda virsma tiek ražota no HPL jeb HighPressure Laminate, kas neskrāpējas un kuru viegli tīrīt. Savukārt, krēsli tiek ražoti no Aqua clean auduma, kura pamatā ir nano tehnoloģijas, kas atgrūž mitrumu un netīrumus. Visai savai produkcijai ražotājs dod 5 gadu garantiju.

Piedāvājumā -  3 galdu un 7 krēslu modeļi, kurš katrs pieejams vismaz 14 krāsās. Galdi aprīkojami arī ar plauktu un atvilktņu bloku sistēmām.

Aicinām apskatīt plašo piedāājumu interneta veikalā www.smartkids.lv un apmeklēt mūsu stendu izstādē "Bērnu pasaule 2018" izstāžu zālē Ķīpsala no 13. līdz 15. aprīlim, lai novērtētu preču kvalitāti klātienē. Gaidīsim jūs stendā kopā ar bērnu, lai mūsu ergonomikas eksperti var palīdzēt izvēlēties tieši jūsu bērnam piemērotākās mēbeles.


Related Articles: (3)

Atstāj savu komentāru