Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/smartkids/web/catalog/model/bossblog/blogtagcloud.php on line 43Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/smartkids/web/catalog/model/bossblog/blogtagcloud.php on line 43 Skolēnam piemērota darba vide un draudzīga skolas soma
Skolēnam piemērota darba vide un draudzīga skolas soma

Skolēnam piemērota darba vide un draudzīga skolas soma

Thursday, Aug 25, 2016 0 Komentāri

24. augusta LR1 raidījums "Ģimenes studija" veltīts tēmai "Gatavojamies skolai: skolēnam piemērota darba vide un draudzīga skolas soma".

Raidījuma eksperti meklē veselībai draudzīgāko skolas somu, augumam piemērotāko darba galdu un krēslu, kā arī  diskutē par to, kā skolēnam piemērota vide ietekmē mācību rezultātus. Raidījuma viesi: fizioterapeite Īrisa Mudrija, Valsts Sporta medicīnas sporta centra sporta ārste Dace Augstkalne, Rīgas Stradiņa Universitātes Anatomijas un antropoloģijas institūta asociētā profesore Silvija Umbraško, RSU Aroda un vides medicīnas katedras docente Marija Avota un Rīgas Teikas vidusskolas skolotāja un direktora vietniece izglītības jomā Solvita Melne.

Aicinām ikvienu vecāku, kuram šobrīd ir aktuāla skolas somas, bērnu galda un krēsla izvēle, noklausīties raidījumu un ekspertu ieteikumus. Related Articles: (2)

Atstāj savu komentāru