Ļaujiet iepazīstināt ar iespējams labākajām bērnu mugursomām - ERGOBAG

Ļaujiet iepazīstināt ar iespējams labākajām bērnu mugursomām - ERGOBAG

Tuesday, Jun 7, 2016 0 Komentāri

Mēs - smartkids.lv ergonomikas eksperti - tiešām ticam, ka ERGOBAG ir viena no labākajām Latvijā pieejamām ergonomiskām bērnu mugursomām, kas aug kopā ar bērnu.

Tā pielāgojas muguras garumam un tās anatomijai, un koncentrē somas svaru tuvāk mugurai, lai radītu bērnam mazāku slodzi. Pie tam mugursomas tiek ražotas no CyclePET – videi draudzīga 100% no pārstrādātām PET pudelēm izgatavota auduma.

Šīs somas ražo Vācijas kompānija FOND OF BAGS, kura savu darbību sāka 2010. gadā kā start-up uzņēmums, ražojot mūsdienīgas un kvalitatīvas mugursomas bērniem, balstoties uz ergonomikas pamatprincipiem un inovatīvām tehnoloģijām. 


Sākumskolas vecuma bērniem (1.-4. klase) - ERGOBAG PRIME

ERGOBAG PRIME mugursoma kalpos bēnam visu sākumskolas laiku (no 1. līdz 4. klases) - tā augs kopā ar bērnu augumā no 110 līdz 150 cm, pielāgosies muguras izliekumam un garumam, un koncentrēs somas svaru tuvāk mugurai. Nēsājot šādas ergonomiskas somas, bērnam nesāpēs mugura un neveidosies stājas problēmas. Soma ever 1100 gramps un tās ietilpība ir 20 l.

Pieejami arī somu komplekti, kuros ietilpst mugursoma, sporta soma, divi penāļi (viens uzpildīts ar rakstāmpiederumiem, otrs tukšs - krītiņiem, flomasteriem u.c. piederumiem) un folderis darba burtnīcām (lai tām somā neveidotos "ausis")

         

Related Articles: (2)

Atstāj savu komentāru