Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/smartkids/web/catalog/model/bossblog/blogtagcloud.php on line 43Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/smartkids/web/catalog/model/bossblog/blogtagcloud.php on line 43 No šodienas pie mums nopērkami vācu ražotāja MAYER bērnu ergonomiskie krēsli, galdi un lampas
No šodienas pie mums nopērkami vācu ražotāja MAYER bērnu ergonomiskie krēsli, galdi un lampas

No šodienas pie mums nopērkami vācu ražotāja MAYER bērnu ergonomiskie krēsli, galdi un lampas

Wednesday, Mar 2, 2016 0 Komentāri

Smartkids.lv piedāvājums tiek paplašināts ar vācu mēbeļu ražotāja Mayer Sitzmöbel meitas uzņēmuma Čehijā Mayer CZ ergonomiskajiem bērnu krēsliem, galdiem un lampām.

Mayer piedāvā 7 dažādu modeļu krēslus, kas katrs pieejams 20 dažādās krāsu un audumu kombinācijās. Visprogresīvākais un bērnam vispiemērotākais būs tieši Aqua clean audums, kura pamatā ir nano tehnoloģijas, kas atgrūž mitrumu un netīrumus.

Mayer ražo arī ergonomiskus bērnu galdus, no kuriem populārākais ir Profi 3 - galds, kam regulējas gan augstums atbilstoši bērna augumam, gan darba virsmas leņķis atbilstoši veicamajam uzdevumam (rakstīšana, lasīšana, darbs pie datora). Galdam ir iespējams izvēlēties kļavas vai baltu HPL (High Pressure Laminate) virsmu ar dažādu krāsu detaļas, pieskaņojot to jebkuram krēslam.

Mayer Sitzmöbel ir uzņēmums ar 125 gadu vēsturi un specializējas krēslu ražošanā birojiem, dzīvojamām telpām, medicīnas iestādēm un bērniem. Uzņēmuma produkcija ir pieejama visā pasaulē, taču tā galvenais mērķa tirgus ir Rietumeiropa.

Savukārt, Mayer Sitzmöbel meitas uzņēmums Čehijā Mayer CZ darbojas vairāk kā 20 gadus un tā uzdevums ir ražot krēslus atbilstoši Austrumeiropas, tai skaitā arī Latvijas, tirgus pieprasījumam. Mayer CZ specializējas tieši bērnu krēslu, medicīnas iestāžu un laboratoriju krēslu ražošanā, taču tā piedāvājuma klāstā ir arī biroja un konferenču zāļu krēsli. Uzņēmums fokusējas oriģināla dizaina ergonomisku un kvalitatīvu krēslu ražošanā.

Related Articles: (2)

Atstāj savu komentāru